Jsem jednou z Vás, celý dosavadní život se snažím najít tu správnou cestu.

*********

Jmenuji se Ivana Hudečková, narodila jsem se na Moravě, v malebném městečku Kroměříž, maminka mne mým sourozencům donesla jako překvapení pod stromeček v roce 1979, takže jsem se narodila ve znamení střelce a s ohněm v sobě bojuji každičký den. Své dětství a mládí jsem prožila v Hulíně. Vystudovala jsem textilní průmyslovou školu v Jihlavě a již v tomto období mne zajímalo vše mezi nebem a zemí a věděla jsem intuitivně, že svět není jen hmota, ale jsou tu i síly a energie, které nejdou logicky vysvětlit a už vůbec je nemůžeme ničím změřit, nemůžete si na ně sáhnou, ale jsou tu s námi a jsou nedílnou součástí našeho života.

*************

V mládí jsem poznala i druhou stránku života, autonehoda mne odkázala na lůžko, kde jsem měla spoustu času přemýšlet o celém budoucím životě, dostala jsem od Boha druhou šanci, za kterou jsem velmi vděčná.

*************

S mým zájmem rostla i chuť poznání o vše nadpřirozené a tajemné a proto jsem se účastnila spousty seminářů, přednášek a později jsem byla zasvěcena do reiki, shambally, andělské kresby, prace s tibetskou mísou, šamanskými bubny a světelnou terapií, kvantovou terapii a stále se učím nové a nové techniky, abych Vám dovedla naslouchat.

*****************

Moje každodenní práce, která mne živí a naplňuje je práce s lidmi.

  U mne si odpočinete, chvilku zapomenete na každodenní všednosti a můžete si vybrat z široké nabídky služeb jako např. masáže, terapie, reiki, harmonizace čaker, kvantování aj.

*************

Pochopila jsem už tehdy, že každý živý tvor na této planetě má své životní poslání.

 

 

Mým životním posláním je pomáhat těm, kteří mne o to žádají.